Таке питання виникає у багатьох людей, адже приватних лабораторій в Україні є чимала кількість. Якщо ви шукаєте лабораторію на західній Україні або в Києві і для вас важлива ціна і якість, тоді Ескулаб — це ваш варіант.

Сергій Дядюшко Ескулаб, лабораторія
Сергій Дядюшко Ескулаб, лабораторія

Медична лабораторія Ескулаб почала свою діяльність у 2009 році її співзасновником став Сергій Дядюшко. І не дивлячись на те, що на той час була відкрита лише одне відділення, сьогодні відвідати лабораторію Ескулаб можна в багатьох великих містах як Львів, Тернопіль, Чернівці, Ужгород, Рівне, Луцьк та навіть у Києві. Це дуже зручно, адже пацієнтам більше не потрібно шукати біля свого будинку надійну та перевірену лабораторію, де можна пройти комплексне обстеження організму. 

Для проведення лабораторних досліджень в лабораторії використовують інноваційне та надсучасне обладнання. У лабораторії встановлені кращі аналізатори останнього покоління, виготовлені провідними світовими виробниками. Лабораторне обладнання постійно оновлюється.

Ескулаб виконує більше 820-ти лабораторних досліджень. В лабораторії діє система контролю якості дослідженнь, яка включає зовнішній контроль якості та щоденний внутрішній контроль. Компанія має власні лабораторні комплекси в різних містах і продуману логістику, саме тому більшість результатів готові впродовж доби. Готовий результат проходить послідовно кілька етапів валідації: автоматичний технічний і клінічний.

Також Ескулаб створила додатковий сервіс «Виклик медсестри додому». Проте ця послуга не лише про зручність, а і про новий рівень обслуговування пацієнтів в сфері лабораторної діагностики. Гарячкуючі хворі, громадяни поважного віку чи з інвалідністю, вагітні жінки, маленькі діти тощо. Усі ці пацієнти мають право на якісне медичне обслуговування та лабораторну діагностику. Для того, щоб здати аналізи не обов’язково затрачати час на похід у відділення, достатньо попередньо записатись і медсестра лабораторії здійснить відбір біоматеріалу для необхідних досліджень у зручному для людини місці: вдома, в офісі, на дачі.

Лабораторія Ескулаб співзасновником і виконавчим директором якої є Сергій Дядюшко – це надійний товариш та партнер, якому можна довірити своє здоров’я.

10 марта, 2023