За останні кілька років каное і каяк (kano en kajak) стали не просто плавзасобами, які використовують виключно для проведення різних змагань.

Сьогодні орендувати каяк в компанії KANO.BE вважає за краще кожен четвертий турист, який приїхав до Бельгії. І це не дивно, адже катання на байдарках розслаблює, утихомирює і дозволяє максимально поринути у свої думки в умовах мальовничої природи.

Прокат каяків доступний, тому не потрібно перейматися покупкою власного плавзасобу. До того ж такий вид невеликого човна зручний для проходження досить вузьких ділянок траси, де можуть бути додаткові перешкоди, наприклад, чагарники і зарості на береговій лінії. Багато туристів віддають перевагу каяку Херенталс (kajak herentals), за його компактні розміри та максимальну стійкість на воді.Каякінг у Бельгії (kajakken in belgie) користується підвищеною популярністю, за рахунок того, що не потрібно вкотре ходити до спортзалу. Займаючись каякінгом Реті (kajakken retie) можна покращити не лише фізичну форму, а й своє здоров’я. До основних переваг такого виду відпочинку можна віднести:

Додатково слід зазначити, що катання на каяку та каное – командний вид спорту та відпочинку. За рахунок цього, туристи зможуть познайомитися з новими та цікавими людьми та завести нові знайомства. Якщо ще сумніваєтеся, чи варто займатися каякінгом, радимо спробувати один раз. Після захоплюючої подорожі Бельгією, вже не станете шукати інші варіанти для часу проведення!

# # # # # #

1 марта, 2022